Odchudzanie – co jeść podczas diety? Zamienniki posiłków

Dieta stosowana w walce o niższą wagę musi być lekkostrawna. Dzięki temu metabolizm działa sprawniej, a kilogramy lecą w dół. Podejmując decyzje o diecie, pewnie zmagasz się z dylematami, odnośnie tego co jeść. Duża ilość warzyw i wody nie podlega dyskusji. Co jednak zrobić z pełnowartościowymi posiłkami? Co jeść na śniadanie podczas odchudzania, a co na kolację? Poznaj zamienniki posiłków!

Zamienniki posiłków w odchudzaniu

Shake, zupa czy baton LR z powodzeniem zastąpi posiłki takie jak śniadanie, obiad czy kolacja. Produkty są pełnowartościowe, niskokaloryczne oraz bogate w błonnik i substancje odżywcze. Nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników i laktozy.

Batony LR stanowią świetne źródło energii oraz sycą na długo. Są poręczną przekąską, która można zabrać ze sobą w podróż lub do pracy – zastąpią posiłek.

Shake LR bardzo dobrze sprawdza się jako śniadanie podczas odchudzania – i zawiera o ⅓ mniej kalorii niż tradycyjne posiłki! Zupy śmiało posłużą za obiad, bowiem dzięki specjalnej formule dla osób na diecie produkt ten jest niskokaloryczny, w porównaniu do tradycyjnej zupy, często przygotowywanej na bazie śmietany. Jako posiłek, np. na kolację lub śniadanie, dobrze jest zjeść musli Figuactive Vital Crunchy Cranberry z jogurtem.

Cały proces odchudzania warto wesprzeć herbatą ziołową LR na odchudzanie – dzięki mieszance ziół pobudzających metabolizm przyspiesza utratę kilogramów.