• Certyfikaty produktów LR

Certyfikaty jakości produktów marki LR Health & Beauty

Najwyższa jakość produktów LR Health & Beauty potwierdzona przez niezależne, światowe instytucje. Produkty firmy LR z działu suplementy diety oraz z działu pielęgnacji Aloe Vera czy też Aloe Via wielokrotnie otrzymały wiele wyróżnień przyznawanych między innymi przez SGS Institiut Fresenius. Dodatkowo ponad 50 różnych produktów z popularnej serii LR Aloe Vera oraz LR Aloe Via otrzymało bardzo renomowany znak jakości IASC.

Co oznacza niezależny znak światowej organizacji SGS Institut Fresenius?

Kontrola rozpoczyna się od sprawdzenia surowców, składników, opakowań oraz kontroli dostawcy, a kończy się końcową inspekcją gotowego produktu. SGS Institut Fresenius przygląda  się również opakowaniom oraz ich zamknięciom. Dzięki temu opakowanie nie ma negatywnego wpływu na produkt, musi być wykonane z naturalnych materiałów bio-ekologicznych nie szkodzących zdrowiu. Dodatkowo Institut Fresenius sprawdza czy informacje podane na opakowaniu są prawdziwe, poprzez kontrolowany, anonimowy zakup produktów LR w różnych częściach świata. Produkty opatrzone znakiem SGS Institut Fresenius to między innymi Colostrum oraz Żele do picia Aloe Vera. Znak SGS Institut Fresenius to jeden z najbardziej trudnych do zdobycia certyfikatów na świecie. Jakiekolwiek obniżenie jakości produktu przez producenta oraz dostawców automatycznie dożywotnio zamyka możliwość kontynuacji certyfikacji.


Wielokrotne nagrody z segmentu suplementów diety oraz produktów do pielęgnacji ciała.

Dermatest to kolejny niezależny instytut sprawdzający jakość produktów firmy LR. Produkty sprawdzane są pod kątem jakości oraz oddziaływania na skórę. Znak jakości Original DERMATEST jest gwarancją kontroli zastosowanych wobec metod produkcji oraz bezpieczeństwa dla konsumentów. Produkty wyróżnione znakiem Dermatest mają najwyższą jakość. Ponadto są przyjazne dla alergików czy też osób z nadwrażliwością skóry. Firma LR Health&Beauty wspólnie z Dermatest prowadziła badania na temat trwałości zapachu perfum dzięki czemu możemy cieszyć się perfumami najwyższej klasy o największej trwałości zapachu.

International Aloe Science Council (IASC) to kolejny bardzo ważny Certyfikat.

IASC czyli Międzynarodowa Rada Naukowa do spraw Aloesu to działające na całym świecie bardzo poważne Stowarzyszenie. Reprezentuje ono interesy z branży produktów zawierających Aloes. LR aktualnie posiada ponad 50 produktów aloesowych opieczętowanych tym znakiem. Jesteśmy firmą która posiada najwięcej produktów z zawartością aloesu potwierdzonych certyfikatem IASC na świecie. Swiadczyto  o tym, że firma LR jest potentatem w tej dziedzinie. Bowiem to wszystko dzięki opatentowanemu, szczególnie łagodnemu zimnemu procesowi produkcji, z którego nie może korzystać żadna inna firma na świecie. Dzięki temu wyłącznie produkty marki LR posiadają naturalny, ręcznie zbierany z ekologicznych hodowli w Meksyku, prawdziwy Aloes . Nie jest on zamrażany, sproszkowany do transportu a jedynie schłodzony w naturalnej postaci do odpowiedniej temperatury, która zachowuje pełne wartości aloesu. Warto wspomnieć, że wyłącznie ręczne oddzielanie skórki aloesu od miąższu zapewnia brak szkodliwej dla zdrowia aloiny. Szczególną uwagę zwraca na to firma LR.

VKE Kosmetikverband – największe towarzystwo skupiające liderów z branży kosmetycznej.

Towarzystwo VKA skupia w swoich szeregach takie firmy jak Chanel, Coty, HR, Kenzo, Dior oraz oczywiście LR Health & Beauty co świadczy o tym że LR jest w czołówce największych firm kosmetycznych na świecie. To bardzo ważny certyfikat który potwierdza starania firmy, która zapewnia kosmetyki najwyższej klasy. Na liście VKE znajdują się wyłącznie najwięksi producenci z branży kosmetycznej. Jest to kolejne potwierdzenie że firma LR dba o jak najwyższą jakość produktów i pełne zadowolenie klientów.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny