• 5 in 1 Beauty Elixir LR

LR LIFETAKT 5in1 Beauty Elixir 3pak
Produkt niedostępny

LR LIFETAKT 5in1 Beauty Elixir

Rewolucyjny LR LIFETAKT 5in1 Beauty Elixir dba o urodę od wewnątrz. Innowacyjny, podwójny kompleks o dogłębnym działaniu zawiera najważniejsze, aktywne składniki dla urody zainspirowane nauką i naturą, dzięki czemu pomaga spełnić marzenie o pięknie w pięciu najważniejszych obszarach: młody wygląd, nieskazitelna skóra, jędrne ciało, silne włosy oraz mocne paznokcie. Naturalny, zdrowy wygląd to ideał piękna. Jak udowodniono, ogrom- ne znaczenie w tej kwestii mają właściwie zbilansowane składniki odżywcze. Wraz z upływem lat organizm nie jest w stanie produkować lub przyswajać tych substancji w wystarczającej ilości, dlatego wzrasta zapotrzebowanie na tzw. „beauty food”. Już w młodym wieku warto pamiętać zarówno o zróżnicowanej diecie, jak i o odpowiednio dobranych kosmetykach. Bowiem połączenie składników odżywczych i ochrony przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi daje najlepsze, długotrwałe rezultaty. Codzienna “porcja piękna” w formie wygodnych ampułek do picia jest nie tylko skuteczna, lecz również zdrowa i naturalna. Produkt o owocowym, orzeźwiającym smaku czerpie z natury i nie zawiera dodatku substancji słodzących, sztucznych barwników, laktozy i glutenu. Pomaga od wewnątrz zadbać o młody, piękny wygląd. Bez substancji słodzących, sztucznych barwników, laktozy i glutenu. Innowacyjny, podwójny kompleks spełnia marzenie o urodzie w pięciu obszarach: młody wygląd, nieskazitelna cera, jędrne ciało, mocne włosy i paznokcie. Podwójny kompleks zawiera najskuteczniejsze składniki: aloes i naturalne ekstrakty, w połączeniu ze sprawdzonymi składnikami dla urody, takimi jak kolagen i kwas hialuronowy.

COMPLEX Active

Aktywny kompleks inicjuje procesy w organizmie odpowiadające za piękny wygląd oraz chroni przed głównymi przyczynami starzenia. To połączenie najbardziej znanych, najważniejszych składników dla urody w najwyższej koncentracji: 2,5 g peptydów kolagenowych 50 mg kwasu hialuronowego miedź cynk 9 skoncentrowanych witamin: 100% witaminy C, E, B6, B12, tiaminy, ryboflawiny, niacyny i biotyny w dziennej porcji* i 75% witaminy A w dziennej porcji*

COMPLEX Preventive

Prewencyjny kompleks chroni od wewnątrz przed wpływem środowiska zewnętrznego i zapobiega oznakom starzenia. Połączenie najważniejszych składników zaczerpniętych ze skarbca natury: Naukowo udowodnione, dogłębne działanie 20% żelu Aloe Vera. Zawiera m.in. ekstrakty z: - czerwonej pomarańczy - borówki czarnej - różeńca górskiego - zielonej herbaty

Peptydy kolagenowe

Kolagen jest najważniejszym białkiem w skórze a zarazem najczęściej występującym białkiem w ludzkim organizmie. Odpowiada za utrzymanie właściwego poziomu nawodnienia oraz elastyczności skóry. Włókna kolagenowe tworzą w skórze właściwej trójwymiarową sieć i zapewniają strukturę, wytrzymałość oraz zdolność do magazynowania wody w skórze. Wraz z upływem lat oraz na skutek działania czynników zewnętrznych produkcja kolagenu ulega spowolnieniu, co daje widoczne konsekwencje w postaci zmarszczek, wiotczenia i utraty elastyczności skóry. W takim przypadku pomagają peptydy kolagenowe, które stanowią części składowe kolagenu i są szybko przyswajane dzięki niewielkim rozmiarom. Docierają poprzez układ krążenia do fibroblastów, które są odpowiedzialne za produkcję kolagenu w głębszych warstwach skóry. Dostarczany od wewnątrz kolagen pobudza naturalną produkcję kolagenu.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy zyskał popularność dzięki swoim właściwościom zapewniającym jędrną i promienną skórę. Ten składnik jest w stanie wiązać 6000 razy więcej wody niż wynosi jego ciężar własny. Tym samym 1 gram tej substancji posiada zdolność do magazynowania aż do sześciu litrów wody. Kwas hialuronowy jest perfekcyjnym składnikiem w walce z typowymi oznakami starzenia, czyli zmarszczkami. Występuje naturalnie w organizmie, jednak jego produkcja spada już po 25 roku życia. Pierwsze oznaki starzenia są widoczne już od 30-tego roku życia - wówczas skóra staje się sucha, cieńsza i traci elastyczność.

Miedź

Miedź jest ważnym dla życia pierwiastkiem śladowym, występującym w organizmie ludzkim i spełniającym istotne funkcje. Ponieważ organizm nie jest w stanie sam produkować tej substancji, musi być dostarczany wraz z pożywieniem. Miedź przyczynia się do prawidłowej pigmentacji skóry oraz do utrzymania prawidłowego stanu tkanek łącznych.

Cynk

Cynk jest składnikiem mineralnym zaliczanym do niezbędnych dla życia mikroelementów, które należy przyjmować wraz z pożywieniem, ponieważ organizm nie potrafi go wyprodukować. Ponadto jest ważny dla zdrowej skóry oraz odgrywa rolę w procesie wzrostu paznokci.

Witaminy

Witaminy są ważne dla pięknej i zdrowej skóry. Dostarczanie zbilansowanej ilości witamin poprawia funkcjonowanie skóry, pomaga w ochronie skóry przed działaniem szkodliwych czynników środowiska oraz wspiera proces odnowy komórek.

Aloe Vera

Pielęgnacyjne i regenerujące właściwości aloesu pomagają naturalnie dbać o piękną skórę. Wszechstronny aloes posiada między innymi zdolność magazynowania wody i substancji odżywczych w liściach. Żel znajdujący się wewnątrz liści aloesu słynie z właściwości nawilżających.

Ekstrakty

Naturalne ekstrakty z czerwonej pomarańczy, borówki, różeńca górskiego i zielonej herbaty pomagają skórze na różne sposoby. Prozdrowotne składniki wykazują pozytywne działanie i są pomocne dla skóry, włosów i paznokci.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny