• Cell Essence LR

LR LIFETAKT Cell Essence

LR LIFETAKT Cell Essence to gama holistycznych produktów, składająca się z trzech preparatów przydatnych dla zdrowia i sprawnego funkcjonowania komórek

Czym jest komórka?

Komórki są budulcem życia – najmniejszym składnikiem wszystkich żywych istot, nie wyłączając ludzi. Nasze ciało to złożony organizm, składający się z bilionów komórek, a w każdej sekundzie powstaje kilka milionów nowych. Komórki te kontrolują wszystkie funkcje naszego organizmu. Nasze zdrowie i dobre samopoczucie są nierozerwalnie związane z ich prawidłowym funkcjonowaniem.

Jaka jest funkcja komórki?

Każda komórka to miniaturowy organizm, który spełnia w naszym ciele kilka podstawowych funkcji będących fundamentem naszego zdrowia, prawidłowego funkcjonowania i dobrego samopoczucia. Te funkcje decydują o wszystkim, co dzieje się w organizmie. Należą do nich: - Ochrona - Wytwarzanie i przekształcanie energii - Regeneracja i odnowa - Przekazywanie informacji - Transport substancji - Metabolizm

Co może mieć wpływ na komórki?

Częsty stres, niezdrowe jedzenie, brak ruchu i brak snu mogą być przyczyną niedożywienia komórki, co z kolei może mieć wpływ na jej funkcjonowanie. Jeśli jednak chronimy nasze komórki przed konsekwencjami współczesnego życia i dostarczamy im wszystkich potrzebnych składników odżywczych, chronimy również nasz organizm i utrzymujemy go w dobrej kondycji i zdrowiu. Zatem im zdrowiej żyjemy, tym lepiej działają nasze komórki i tym wolniej się starzejemy.

LR LIFETAKT Cell Essence Food

jest fundamentem zdrowia komórek4 i chroni je przed stresem oksydacyjnym. LR LIFETAKT Cell Essence Food dostarcza komórkom wszystkich potrzebnych im podstawowych składników odżywczych i zapewnia im długotrwałe zdrowie. Produkt zawiera kombinację starannie wyselekcjonowanych suplementów diety, takich jak moringa i acerola, oraz mieszankę wysokiej jakości witamin, minerałów i enzymów, w tym witamin C, E, A, cynku, żelaza, lipazy i amylazy.

LR LIFETAKT Cell Essence Energy - wzmaga energię komórek

LR LIFETAKT Cell Essence Energy dostarcza komórkom wszystkich niezbędnych i ważnych składników odżywczych, a tym samym pomaga im wytwarzać i przekształcać energię6. Kompleks witamin z grupy B zapewnia wyższy poziom energii w komórkach i w dostrzegalny sposób wzmacnia energię i witalność organizmu.6 Produkt wzbogacony jest o najwyższej jakości minerały, takie jak chrom, wapń i magnez, a także o kombinację innowacyjnych superpokarmów – spiruliny, chlorelli i guarany.

LR LIFETAKT Cell Essence Regeneration - wspomaga regenerację komórek

LR LIFETAKT Cell Essence Regeneration dostarcza komórkom składników odżywczych niezbędnych do regeneracji, a tym samym wspomaga ich odnowę i podział7. Wzbogacony o superpokarm – kurkumę oraz o mieszankę wysokiej jakości witamin i minerałów, takich jak witamina D3, miedź, selen i kwas foliowy.

Czy można codziennie przyjmować wszystkie trzy produkty, czy tylko jeden?

Można przyjmować codziennie wszystkie trzy produkty. Wspierają one podstawowe funkcje komórek i zapewniają ich optymalne działanie*. Ponadto dostarczają wszystkich składników odżywczych niezbędnych dla zdrowia i sprawności komórek. Codziennie w naszym organizmie ulega rozkładowi od dziesięciu do pięćdziesięciu milionów komórek i co sekundę martwe komórki zastępowane są nowymi. Gdy komórki te są dostatecznie zasilane substancjami odżywczymi, łatwiej powstają nowe, a szkodliwe produkty odpadowe mogą być oddzielane i odprowadzane. W ten sposób nasz organizm stale się regeneruje i odmładza, a tym samym pozostaje zdrowy i pełen energii.

Czym jest formuła Cell Boost (CBF)?

Innowacyjna formuła Cell Boost została opracowana specjalnie dla LR. Oznacza maksymalną skuteczność na poziomie komórkowym, jaką można zapewnić dzięki połączeniu osiągnięć nauki z siłami natury. Komórki są zaopatrywane w najwyższej jakości składniki odżywcze, o naukowo udowodnionym, korzystnym działaniu. Produkty zawierają również szereg starannie dobranych superpokarmów. LR LIFETAKT Cell Essence dostarcza składników odżywczych w idealnej kombinacji, z zachowaniem niezbędnej różnorodności i wysokiej dostępności biologicznej. Zapewnia to komórkom całościowe zdrowie i sprawia, że procesy komórkowe przebiegają płynnie.

Jak produkty LR LIFETAKT Cell Essence wyróżniają się na tle konkurencji?

To, co nadaje produktom LR LIFETAKT Cell Essence tak wyjątkowy charakter, to połączenie składników o naukowo udowodnionej skuteczności i bioaktywnych substancji roślinnych pochodzących z pożywienia. Efektem ich doskonale synergicznego współdziałania jest formuła Cell Boost. A jak to wygląda w przypadku poszczególnych produktów? Cell Essence Food dostarcza komórkom ważne podstawowe składniki odżywcze. Należą do nich: Superpokarmy: Moringa i acerola Witaminy: Witaminy C, E i A Minerały : Selen, żelazo, wapń, cynk i magnez Enzymy: Amylaza, laktaza, proteaza, lipaza i celulaza Optymalne połączenie składników odżywczych, różnorodności i dostępności biologicznej Poprawia jakość działania i funkcje komórek. Ponadto przeciwutleniacze zawarte w produktach Cell Essence chronią komórki przed stresem oksydacyjnym, zapewniając im w ten sposób długotrwałe zdrowie. Cell Essence Energy to gwarancja, że komórki organizmu otrzymują optymalną ilość bogatych w energię składników odżywczych: Superpokarmy spirulina, chlorella, guarana Witaminy kompleks witamin z grupy B (B1, B2, B6, B12), witamina C chrom, cynk, wapń, żelazo, miedź i magnez Optymalne połączenie składników odżywczych, różnorodności i dostępności biologicznej Poprawia przemianę bogatych w energię składników odżywczych w energię własną organizmu (ATP) i wspomaga działanie mitochondriów odpowiedzialnych za wytwarzanie energii. Cell Essence Regeneration zawiera regeneracyjne składniki odżywcze zapewniające komórkom optymalne wspomaganie: Superpokarmy kurkuma Witaminy witamina D, kwas foliowy Minerały wapń, żelazo, miedź, chrom, magnez, cynk i selen Optymalne połączenie składników odżywczych, różnorodności i dostępności biologicznej Poprawia podział komórek i syntezę DNA, a tym samym sprzyja odnowie komórek. Ponadto pomaga w oczyszczaniu i detoksykacji komórek, poprawiając ich zdolność do regeneracji

Jak smakują produkty LR LIFETAKT Cell Essence?

Cell Essence Food ma naturalny pyszny smak jabłek. Cell Essence Energy ma orzeźwiający smak czarnej porzeczki, a Cell Essence Regeneration ma owocowy smak mango.