• Ochrona Przeciwsłoneczna

LR oferuje najwyższą jakość produktów Aloe Vera Sun do opalania z różnym faktorem ochrony przeciwsłonecznej (SPF). Faktor ochrony przeciwsłonecznej informuje o stopniu ochrony. Możemy obliczyć czas ekspozycji skóry na słońcu. Jeżeli nasza skóra bez stosowania filtrów zaczerwieni się po 15 minutach, należy pomnożyć faktor ochrony przez ten czas (np. nakładamy krem z filtrem SPF 10: 10 x 15 minut bezpiecznego przebywania na słońcu). Ponowne nałożenie kremu nie przedłuża czasu bezpiecznego przebywania na słońcu.

Po kąpieli słonecznej polecamy chłodzący żel-krem Aloe Vera po opalaniu, który działa łagodząco, regenerująco i nawilżająco, a zawarte masło shea i 70% aloesu intensywnie pielęgnują skórę.

Krem do opalania to kosmetyk, którego nie powinno zabraknąć podczas wakacji. W tej kategorii znajdziesz preparaty przeciwsłoneczne dla dorosłych i dzieci. Dbaj o swoją skórę podczas lata. Sięgnij po naturalne kosmetyki LR do opalania, które skutecznie ochronią Twoją skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Decydując się na kremy do opalania, balsamy po opalaniu i kremy przygotowujące, należy zwrócić uwagę na typ karnacji i wiek.