• Pro Balance LR

LR Pro Balance

to suplement diety na oczyszczanie organizmu. Probalance LR pomaga w walce z zakwaszeniem organizmu. Pomaga w odchudzaniu, Dostarcza wartościowych minerałów.

Pro Balance LR na co się go stosuje?

Pro Balance LR jest naturalnym suplementem diety, skutecznie wspierającym utrzymanie prawidłowej równowagi kwasowo-zasadowej organizmu. Równowaga ta jest niezbędna dla zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Pro Balance LR dostarcza organizmowi cennych minerałów zasadowych, dzięki czemu stosunek kwasów do zasad zostaje zrównoważony. Bowiem zachowany balans pomiędzy tymi związkami jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania. Ponadto zakwaszone środowisko powoduje, że krwinki stają się mało elastyczne i sztywniejsze. Minerały zasadowe, będące składnikiem produktu LR Pro Balance, stanowią silne wsparcie w walce z zakwaszeniem organizmu. Nie występują one jednak w formie czystej, a zawsze w postaci soli. Dlatego dla bioprzyswajalności substancji mineralnych szczególnie ważne są odpowiednie proporcje związków takich, jak cytryniany czy węglany.

Jakie są zalety Pro Balance LR

Dostarcza wartościowych minerałów i mikroelementów Odkwasza organizm Pomaga utrzymać równowagę kwasowo-zasadową Przywraca właściwą przemianę materii Pomaga usuwać nadmiar wody i ujędrniać tkanki Zapobiega otyłości, pomaga w odchudzaniu i redukcji wagi Nie zawiera laktozy

Jak odkwasić organizm ?

Zakwaszenie organizmu to stan bardzo niekorzystny dla zdrowia. Dlatego warto zastanowić się nad zastosowaniem diety odkwaszającej, która pozwoli na powrócenie stanu organizmu do właściwego stanu

Na czym polega dieta odkwaszająca?

Taka dieta ma na celu uzyskanie równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie. Chodzi o wyrównanie liczby porcji posiłków o odczynie kwasowym oraz zasadowym. Dzięki temu można wyrównać poziom pH. Dieta zakwaszająca to jedzenie przede wszystkim warzyw i owoców, ponieważ mają one działanie alkalizujące. Dania powinny mieć odczyn zasadowy, wszystkie kwaśne potrawy należy ograniczać. Białko, czyli np. mięso oraz potas sprzyjają zakwaszeniu organizmu. Produkty pochodzenia zwierzęcego także zwiększają zakwaszenie.

Dlaczego odkwaszenie organizmu jest takie ważne?

Organizm człowieka w największej części zbudowany jest z wody, która umożliwia zachodzenie w nim reakcji będących podstawą procesów życiowych. Rozpuszczone w wodzie substancje wpływają na odczyn roztworu, czyli współczynnik pH . Poniżej neutralnej wartości 7 jest on kwaśny, a powyżej – zasadowy. Produkty naszego metabolizmu to przede wszystkim dwutlenek węgla i woda, a z połączenia tych związków powstaje kwas. Do zobojętniania i usuwania kwasów organizm potrzebuje składników zasadotwórczych, takich jak wapń, magnez czy potas. Ich ilość w diecie nie jest wysoka, a naturalne zapasy w postaci kości i zębów są ograniczone. Na dodatek kwasy powstają z zanieczyszczeń, używek i gotowych produktów, po które sięgamy na co dzień, ich źródłem jest też aktywność fizyczna i stres. Stan zakwaszenia upośledza metabolizm oraz nasila ryzyko rozwoju chorób.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny