• Microsilver Plus LR

Microsilver Plus LR to specjalna seria do pielęgnacji antybakteryjnej, która pomaga przywrócić skórze równowagę. Szczególną cechą produktów Microsilver LR jest zawartość czystego srebra, dekspantenolu i różnych związków cynku. Dzięki tej kombinacji składników z wyjątkową substancją czynną Microsilver BG™, produkty LR wykazują potrójne działanie: neutralizowanie bakterii, regulowanie problemów skórnych oraz ogólną stabilizację wyglądu skóry.

Dzięki swojemu antybakteryjnemu działaniu Microsilver LR jest idealny do skóry z zanieczyszczonymi porami. Stosując codziennie rano i wieczorem krem do mycia twarzy Microsilver Plus łagodnie i dokładnie oczyszczasz pory (kwas salicylowy otwiera pory). Następnie nałóż krem do twarzy LR Microsilver Plus, który zapobiega powstawaniu zanieczyszczeń i pielęgnuje skórę bez dodatku oleistych składników. Krem dodatkowo zawiera Defensil o działaniu kojącym.

Bakterie atakują szkliwo i mogą powodować próchnicę, paradontozę i nieświeży oddech. Pasta do zębów i guma do żucia LR Microsilver Plus to kompletny program ochrony dla zdrowych zębów i dziąseł. Zawarty w produktach składnik czynny Microsilver skutecznie redukuje bakterie, które są odpowiedzialne za problemy dentystyczne.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny